Jak wygląda szkolenie online w Szkole Analityków?

Jak w praktyce wygląda realizacja szkolenia online? Czy taka forma będzie odpowiednia dla każdego kursanta? Czy kurs online to tylko materiały video, czy w ramach szkolenia otrzymam coś jeszcze? Dzisiaj postaramy odpowiedzieć się wyczerpująco na wyżej wymienione pytania, które często do nas kierujecie. Zapraszamy do lektury.

Platforma szkoleniowa

Decydując się na szkolenie online otrzymujecie 6-cio miesięczny dostęp do naszej platformy edukacyjnej, gdzie zamieszczone są obszerne materiały video. Cały materiał podzielony jest zazwyczaj na kilka działów, a w każdym dziale znajdziecie kilkanaście lekcji, podzielonych na jeszcze mniejsze tematy. Wszystko ułożone jest chronologicznie i nie będziecie mieć żadnych wątpliwości w jakiej kolejności powinno się realizować materiał.

Samodzielna praca podczas szkolenia online

Realizacja naszego kursu online to oczywiście nie tylko oglądanie filmów video. Najważniejsza jest oczywiście praktyka, dlatego w ramach kursu otrzymacie przygotowane arkusze kalkulacyjne do samodzielnych ćwiczeń oraz materiały szkoleniowe w formie pdf. Oglądając materiał video widzicie, jak trener rozwiązuje liczne case study. Oczywiście po przerobieniu każdej lekcji powinniście przystąpić do samodzielnego rozwiązania tych zadań, aby zderzyć poznaną teorie z praktyką. Pamiętajcie również, że realny czas potrzebny na realizacje naszych kursów jest dłuższy niż nagrany materiał video. Jeśli uwzględnimy też pracę własną to realna długość kursu Młodszy analityk to ok. 26-28 godzin, zaś kursy Modelowanie finansowe oraz Analityk produkcji i sprzedaży trwają ponad 40 godzin.

Indywidualne konsultacje

A co, jeśli materiał zamieszczony na platformie szkoleniowej nie rozwieje waszych wszystkich pytań? Pamiętajcie, że w ramach każdego szkolenia online, macie dostęp do indywidualnych, godzinnych konsultacji z trenerem. Wystarczy, że do nas napiszecie, wówczas umówimy się w dogodnym dla obu stron terminie, aby odpowiedzieć na wasze dodatkowe pytania.

Test sprawdzający wiedzę

Jeśli obejrzycie już cały materiał video, wykonacie liczne case study, przeczytacie materiały szkoleniowe nadejdzie czas, aby zweryfikować swoją wiedzę. Dlatego każde szkolenie online kończy test, składający się z zazwyczaj z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Aby uzyskać zaliczenie należy odpowiedzieć poprawnie na co najmniej 51% pytań. Spośród czterech odpowiedzi zawsze tylko jedna będzie poprawna, a za złe odpowiedzi nie przyznajemy punktów ujemnych. Zadania testowe nie ograniczają się tylko do teorii, zazwyczaj musicie coś policzyć, aby wskazać prawidłową odpowiedź. W ramach kursu przysługuje wam dwukrotne podejście do egzaminu, a jeśli obie próby się nie powiodą za niewielką opłatą możecie dokupić dodatkowe podejścia do testu. Po zaliczeniu egzaminu wyślemy wam certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Co otrzymam w ramach szkolenia online?

  • 6 miesięczny dostęp do platformy szkoleniowej,
  • rozszerzony materiał szkoleniowy w formie filmów video,
  • możliwość wielokrotnego odtwarzania kursu,
  • arkusze kalkulacyjne do samodzielnych ćwiczeń,
  • personalizowane materiały szkoleniowe w formie pdf,
  • 1 godziny dostęp do konsultacji indywidualnych z trenerem (np. przez MS Teams),
  • dwukrotna możliwość przystąpienia do testu sprawdzającego wiedzę,
  • certyfikat potwierdzający ukończenie kursu (po zdaniu testu),

Nasza oferta szkoleniowa

Obecnie w naszej ofercie znajdują się trzy szkolenia online: Młodszy analityk, Analityk produkcji i sprzedaży oraz Modelowanie finansowe. Już niedługo w naszej ofercie pojawią się trzy kolejne szkolenia tj. Inwestowanie na rynku nieruchomości, Analityk inwestycyjny oraz Szkolenie PowerQuery I.

Mamy nadzieję, że powyższy tekst przybliżył wam wszystkie szczegóły szkolenia zdalnego na naszej platformie edukacyjnej. To jednak nie koniec, przygotowaliśmy dla was także materiał video, gdzie będziecie mogli nie tylko przeczytać, ale także zobaczyć, jak wygląda kurs online w praktyce.