Szkolenia firm partnerskich

Polecamy także szkolenia u zaprzyjaźnionych firm

Praktyczna wiedza z zakresu analizy danych i umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego są niewątpliwie dużymi autami w CV każdego analityka.

Równie ważne jest jednak zdobywanie uprawnień i certyfikacja swoich umiejętności. Tym wszystkim, którzy są zainteresowani rozwojem na polskim rynku finansowym polecamy zdobycie licencji maklera papierów wartościowych oraz doradcy inwestycyjnego.

Szkoła Analityków współpracuje z najlepszymi specjalistami, dlatego rekomendujemy Państwu kursy na maklera papierów wartościowych oraz doradcę inwestycyjnego organizowane przez Maklers.pl.

Firma Maklers.pl zorganizowała do tej pory ok. 60 kursów, pomogła zdobyć licencję maklera ok. 400 osobom oraz licencję doradcy inwestycyjnego ok. 90 osobom. Klienci korzystający z materiałów edukacyjnych Maklers.pl często osiągają najlepsze wyniki na swoich egzaminach. Najbliższa 46. stacjonarna edycja kursu na maklera papierów wartościowych rozpocznie się w maju 2019 roku.

Kurs przygotowujący do egzaminu na doradcę inwestycyjnego jest dostępny przez cały rok w wersji online. Trwają zapisy, w ramach promocji – im szybciej się zapiszesz, tym mniej zapłacisz.