1. Czy szkolenia stacjonarne są prowadzone tylko w Warszawie?

Szkolenia stacjonarne są realizowane w naszych salach konferencyjnych w Warszawie. Jeśli są Państwo zainteresowani zrealizowaniem szkolenia w innym mieście, prosimy o kontakt.

2. Czy na szkolenie mam zabrać swój laptop?

Zachęcamy aby każdy uczestnik pracował na własnym komputerze, podnosi to efektywność szkolenia. W razie potrzeby zapewniamy swój własny sprzęt.

3. Z jakich programów będę korzystać w trakcie szkolenia?

Duża część zajęć jest wspomagana komputerowo. Uczestnicy pracują na takich programach jak MS Excel, R czy Gretl.

4. Pracuje w środowisku Mac OS, czy nie będzie to przeszkadzało w odbyciu szkolenia?

Na naszych szkoleniach pojawiali się uczestnicy korzystający z systemu Mac OS. Zachęcamy jednak, aby kursanci pracowali na kursie w środowisku Windows. W większości firm pracuje się właśnie na systemach Windows.

5. Czy po odbyciu szkolenia dostanę zaświadczenie o jego ukończeniu?

Tak, wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty zaświadczające odbycie szkolenia i zakres zrealizowanego materiału.

6. Nie wiem czy mam zdecydować się od razu na szkolenie zaawansowane, czy zacząć od kursu podstawowego. Co wtedy zrobić?

Wkrótce na naszej stronie pojawi się test sprawdzający wiedzę. Powinien on pomóc rozwiązać pojawiające się wątpliwości. W przypadku wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego modułu zachęcamy również do kontaktu z nami.

7. Czy jest możliwość zorganizowania wewnętrznego szkolenia w mojej firmie?

Tak, jest taka możliwość. Prosimy o kontakt.

8. Chciałbym, aby w mojej firmie zostało przeprowadzone specjalistyczne szkolenie (np. na temat zabezpieczenia ryzyka walutowego, optymalizacja marż produktów), czy jest taka możliwość?

Tak, jest taka możliwość. Prosimy o kontakt.