Dedykowana oferta usług analitycznych dla firm

Od wielu lat dostarczamy także usługi dla firm: prowadzimy zamknięte szkolenia wewnętrzne oraz świadczymy usługi analityczne. Począwszy od 2011 roku współpracowaliśmy z ponad 100 firmami, dla których przeprowadziliśmy setki godzin szkoleń oraz świadczyliśmy wiele usług analitycznych. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do współpracy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie zaoferować przeprowadzenie naszych flagowych szkoleń (Młodszy analityk, Analityk inwestycyjny oraz Analityk produkcji i sprzedaży) wewnątrz Państwa firm. Posiadając bogate doświadczenie z dziedziny zarządzania finansami oraz analizy danych możemy się także podjąć organizacji szkoleń specjalistycznych, skupiających się na najbardziej interesujących Państwa zagadnieniach. Dokładny program, liczbę uczestników oraz wszelkie szczegóły dotyczące organizacji szkolenia ustalamy razem z Państwem, tak aby nasza oferta w największym stopniu sprostała oczekiwaniom klientów.

0%
tyle osób przyznało nam
najwyższą ocenę
wśród wszystkich uczestników szkoleń
0%
tyle firm i organizacji
nie radzi sobie z przetwarzaniem danych
0%
tylu finansistów przyznaje
negatywny wpływ błędnych analiz na wyniki firm

Jakie dedykowane szkolenia możemy przygotować?

Przykłady szkoleń:

  • Analiza sprawozdań finansowych,
  • Wycena spółki kapitałowej,
  • Zaawansowane modelowanie finansowe w MS Excel i VBA,
  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie programem KPI,
  • Analiza, planowanie, prognozowanie i optymalizacja sprzedaży,
  • Robotyzacja pracy analitycznej z wykorzystaniem VBA

Zaufali nam

Popraw efektywność swojej firmy!

Analityk
w Twoje firmie

Oferujemy usługi analityczne, które pomogą lepiej zrozumieć mechanizmy Twojego biznesu.

Zwiększ
efektywność

Analiza danych może zwiększyć efektywność działania Twojego biznesu.

Zautomatyzuj
pracę

Twoja firma może pozbyć się męczących, powtarzalnych procesów.

Oszczędzaj
czas

Zyskasz więcej czasu na nowe projekty lub lepszą obsługę aktualnych klientów.

Współpracujemy

Pracujemy również z wieloma firmami świadcząc usługi analityczne i konsultingowe z zakresu finansów oraz analizy danych sprzedażowych i produkcyjnych. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu m.in. następujące usługi:

Sporządzamy wyceny firm

Sporządzenie kompleksowej wyceny firmy (model finansowy) wraz z przygotowaniem dokumentów transakcyjnych (teaser, prezentacja, biznesplan np. dla potencjalnego inwestora lub banku),

Tworzymy budżety i raporty

Tworzenie budżetu firmy oraz raportów budżetowych i kontrolnych, opracowywanie analiz ekonomicznych wraz z raportami.

Analizujemy sprzedaż

Prognozowanie i planowanie produkcji oraz sprzedaży.

Automatyzujemy pracę

Robotyzacja pracy biurowej – tworzenie narzędzi automatyzujących i usprawniających pracę.

Przeczytaj, jak nas oceniają klienci

Z przyjemnością informujemy, że firma Aureus S.A. korzystała z usług Pana Piotra Kawala reprezentującego Szkołę Analityków. W 2018 roku Pan Piotr przygotował zaawansowany model finansowy, który zawierał m.in. kluczowe założenia biznesowe naszej firmy, szczegółową kalkulację przychodów, kosztów, inwestycji o kosztu kapitału w przyszłych latach oraz pełne sprawozdanie finansowe, obejmujące bilans, rachunek zysków i strat oraz rachunek przepływów pieniężnych. Podsumowaniem modelu była wycena firmy sporządzona metodą dochodową, którą Pan Piotr zaprezentował przed członkami zarządu firmy. Niniejszym listem rekomendujemy Pana Piotra Kawala jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
Sławomir Króliczek
Prezes zarządu, Aureus S.A.
Serdecznie polecam współpracę ze Szkołą Analityków, z której usług WMH korzysta regularnie od 2015 roku. W tym czasie ponad połowa zespołu skorzystała z kursu "Młodszy Analityk", a w ostatnim czasie Radek i Piotrek przygotowali dla nas szkolenie "Analiza danych marketingowych". Poziom merytoryczny szkoleń był bardzo wysoki, analizowaliśmy dużo praktycznych case study i zwiększyliśmy umiejętności analityczne zespołu.
Piotr Sulewski
CEO Warsaw Media House
Współpracę z Radosławem Pszczółkowskim rozpoczęliśmy w 2016 roku. Początkowo w zakresie szkoleń indywidualnych dla wybranych pracowników w temacie wykorzystania MS Excel w biznesie. Ponieważ współpraca była satysfakcjonująca rozszerzyliśmy ją następnie o szkolenia grupowe oraz szkolenia z tematyki oprogramowania VBA i analizy danych. W 2018 roku dodatkowo Pan Radosław stworzył dopasowane do naszej branży i zakresu działalności rozwiązania automatyzujące proces raportowania KPI.
Renata Mosiej
Członek Zarządu, Papyrus
Pan Piotr Kawala przeprowadził szereg szkoleń z zakresu finansów przedsiębiorstw, analizy finansowej, modelowania finansowego oraz wykorzystania narzędzi statystycznych przy podejmowaniu decyzji biznesowych w przedsiębiorstwie. Prowadzący przekazywał na zajęciach zarówno wiedzę teoretyczną, która była niezbędna do rozumienia pewnych pojęć i procesów, jak i wiedzę praktyczną. Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie.
Sebastian Madej
Dyrektor realizacji projektów, Voltra Sp. z o.o.

Spełnimy oczekiwania Twojej firmy

Pracujemy w całej polsce

Usługi szkoleniowe i analityczne dla Państwa firm świadczymy na terytorium całej Polski.

Praktyka i elastyczność

Stawiamy na praktykę i elastyczność, stąd też oferty współpracy dostosowujemy indywidualnie.

Duża
efektywność

Szkolenia wewnątrz Państwa firm staramy organizować się w grupach max. 12 osobowych. Nasze doświadczenie pokazuje, że takie grupy pracują najbardziej efektywnie.

Najwyższa
jakość

Stawiamy na jakość – szkolimy i świadczymy usługi głównie w zakresie obszarów, gdzie posiadamy głęboką wiedzę praktyczną.

Potrzebujesz wyceny?
Wypełnij formularz!