Ambasador Szkoły Analityków

Stworzyliśmy program ambasadorski skierowany do kreatywnych studentów, zainteresowanych marketingiem oraz koordynacją projektów. Pomysł ma na celu nawiązanie współpracy między lokalnymi społecznościami naukowymi i studentami. Głównym zadaniem ambasadora będzie rozwijanie relacji między Szkołą Analityków a środowiskiem studenckim oraz promowanie programu organizowanych szkoleń.

Zadania Ambasadora

• Promowanie działania projektu poprzez:

• mailing informacyjny/newsletter,

• udostępnianie plakatów,

• organizowanie spotkań ze studentami,

• uczelniane media (gazeta, radio, strona internetowa itp.) i możliwość publikowania informacji,

• Współpraca z organizacjami studenckimi oraz kołami naukowymi,

• Współpraca przy organizacji eventów promujących Szkołę Analityków,

• Kontakt z Biurem Karier/Biurem Promocji,

• Kreatywne wspieranie rozwoju Szkoły oraz realizacja własnych pomysłów,

Co zyskujesz?

• Bezpłatny udział w szkoleniach analitycznych oraz szkolenia z programu MS Excel organizowane przez analityków,

• Możliwość nawiązania kontaktu z analitykami z funduszu hedgingowego oraz poznanie ich pracy „od kuchni”,

• Rozwój umiejętności marketingowych,

• Szansę na realizację własnych pomysłów,

• Referencje,

Aby aplikować do programu wyślij swoje CV oraz opis swojego pomysłu na promocję Szkoły Analityków.

Adres: biuro@szkolaanalitykow.pl – temat “Ambasador”