Inwestycje na rynku nieruchomości

600 zł

500 zł

Inwestowanie na rynku nieruchomości może być atrakcyjną formą powiększania kapitału. Przygotowaliśmy kurs online, który porusza podstawowe zagadnienia dotyczące tego tematu. Zawiera odpowiedzi na często nurtujące pytania dotyczące potencjalnych zysków, ale i kosztów inwestycji w nieruchomości.

Czy inwestując w mieszkanie lub inne nieruchomości warto korzystać z finansowania długiem, czy lepiej kupić mieszkanie za gotówkę? Co jeśli wzrosną stopy procentowe i koszty kredytu? Ile w skali roku mogą rosną ceny mieszkań w dużych miastach? Jakie koszty generuje inwestowanie w nieruchomości? Właśnie te zagadnienia porusza kurs online inwestowania na rynku nieruchomości.

Jeśli zastanawialiście się ile można zarobić inwestując w mieszkanie, myślicie inwestowaniu na rynku nieruchomości lub chcecie pracować w tej branży to ten kurs jest skierowany dla was. Na szkoleniu nacisk kładziony jest na przekazaniu wiedzy praktycznej, analizę case study i pracę na rzeczywistych danych z rynku nieruchomości. Podczas kursu wyjaśniamy jak oceniać zyskowność inwestycji w nieruchomości, pokazujemy różne możliwości finansowania, zwracamy uwagę na główne czynniki ryzyka oraz wiele innych!

Zajęcia realizowane są przez specjalistów pracujących w funduszu inwestycyjnym, zajmujących się na co dzień oceną projektów inwestycyjnych.

Ważne informacje

Zapisując się na szkolenie online uczestnicy uzyskują dostęp do platformy, gdzie zamieszczone są materiały video oraz arkusze kalkulacyjne do ćwiczeń. Każdy uczestnik otrzymuje również materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz dostęp do testu online.

Łączny czas trwania materiałów video to blisko 8 godzin i wiele praktycznych case study. Po zakończeniu szkolenia i zaliczeniu testu online każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie i zaliczenie kursu.

Moduł podstawowy

• Jak obliczyć stopę zwrotu z inwestycji w nieruchomość,
  • Źródła finansowania nieruchomości,
  • Ryzyko w inwestowaniu w nieruchomość,
  • Inwestycje na rynku pierwotnym,
  • Inwestycja na rynku wtórnym.

Moduł zaawansowany

• Zakup i sprzedaż nieruchomości (house flipping),
  • Rynek nieruchomości w różnych polskich miastach,
  • Inwestycje w lokale usługowe,